Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda  
Aykut Antalya Metal Hurda Phone
facebook instagram_Aykut hurda    
Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda
bootstrap slider
 
İKİNCİ EL SATILIK MALZEMELER
Untitled Document
Kablo Hurdası
Alimünyum Hurda
Metal Hurdası
Elektronik Kart Geri Dönüşüm
 
HİZMETLERİMİZ
Untitled Document
Elektronik Kart Geri Dönüşüm
Geri dönüşüm amaçlı elektronik kart çeşitleri Bilgisayar Anakartları ve Tak Çalıştır Kartları, Pin Negatif (Soket) ve Pin Pozitif Kartları (Pin), Modem, Hub, Switch Kartları
Metal Hurdası

Hurda tel alüminyum, hurda bakır, alüminyum talaş, soyma bakır hurdası, hurda demir, hurda kablo, hurda akü, hurda alikobalt, bakırlı petek, en yüksek fiyatlara alınır.

Alimünyum Hurda

Kimyasal simgesi (Al) yoğunluğu 2,5, atom ağırlığı 26,97 ve atom numarası 13 olan bir elemandır. Alüminyum, gümüş gibi beyaz renkte ve özgül ağırlığı 2,7 olan hafif bir metaldir.

Kablo Hurdası

Aykut Hurdacılık sektöründe önde gelen ve kendisini kanıtlamış önemli firmalardandır. Kablo ve Bakır alaşımlı  hurdalarınızı değerinden alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Krom / Paslanmaz Hurdası

Aykut Hurdacılık sektöründe önde gelen ve kendisini kanıtlamış önemli firmalardandır. krom - paslanmaz hurdalarınızı değerinden alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Otel Hurda Alımı

Otellerde bulunan her türlü hurda metal plastik  ve geri dönüşümlük malzemeleri alımı  ve her türlü sökme işlemleri yapılır. 

Nikel Hurda

Nikel gümüş-beyaz bir metaldir. oldukça sert olup, ısıtıldığında kırılmadan uzayabilir.Doğada tek başına bulunmaz. Diğer madenlerle karışık haldedir. Kolay oksitlenmediği için genelde bozuk para üretiminde, kimyasal araç ve gereçlerin üretiminde, ev aletlerinin yapımında ve otomobil uçak sektöründe kullanılır

Çelik Hurda

ÇELİK, bir Demir (Fe) Karbon (C) alaşımıdır. C’dan başka farklı oranlarda alaşım Elementleri ve empürite Elementler bulunur. Çeliğe farklı özellikler kazandıran içerdiği Elementlerin kimyasal bileşimi ve çeliğin iç yapısıdır. Çeliğe değişik oranlarda alaşım elementleri katılabileceği gibi, çeşitli işlemler (ıslah, normalizasyon vs.) ile iç yapı da kontrol edilerek kullanım amacına göre değişik özelliklerde çelik elde edilir.

Kompozit Hurda

Kompozit malzemelerin yaygın olarak kullandığı alanlar olarak otomotiv ve havacılık sektörlerinde, silah sanayinde ve ülkemizde yoğun olarak kullanılan inşaat ve yapı dekorasyonlarında kullanılmaktadır.Kompozit malzemelerin dayanıklılığı, yalıtımsal olarak mukavemet sahibi olması, kolay şekil almasıyla birlikte bina ve iş yerlerinin dış cephelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası bütün sanayi ve iş yerlerinde bulunan tüm elektrik enerjisi ile çalışan ürünlerin tamamında çıkmaktadır, Bakır hurdası metallerin içinde en değerlilerindendir. Bakır hurdası elektrik motorlarında, elektrik kablolarında ve elektronik ürünlerin tamamında çıkmaktadır Aykut hurda olarak bütün bakır hurda çeşitlerin alımını yapmaktayız…

 
AYKUT HURDA | ANTALYA EVRENSEL HURDA ÇEŞİTLERİ
Untitled Document

Aykut Hurda,

Antalya’nın tamamında her çeşit hurdanın alım-satımını ve her türlü yıkım faaliyetlerini yapan, hurdaların geri dönüştürülmesi konusunda uzman firmadır. Deneyimli personeli ve kamyon, pikap, kepçe ve vinç başta olmak üzere çok çeşitli araçlarıyla, hurda toplama, hurda alım-satımı ve geri dönüşüm alanlarında başarıyla hizmet vermektedir.

Aykut Hurda olarak, Demir, saç, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, pirinç, alüminyum, krom ve tüm metal hurdaları, kablo ve tel hurdaları. Hurda otomobilleri ve otomobil parçalarını, motor ve her çeşit iş makinesi hurdaları , Trafo, fan, inşaat malzemesi, bina yıkımında çıkan hurdaları, Bilgisayar, lcd televizyon ve her türden elektronik hurdaları en hızlı şekilde topluyor, doğru yöntemlerle ve verimli şekilde geri dönüştürüyoruz.

Otel malzemeleri, mutfak restoran lokanta malzemeleri, inşaat malzemeleri kablo soyma ve geri dönüşüm, iş makineleri ve yedek parçaları, elektrik malzemeleri, kontartar şartelleri, söküm ve yıkım işleri, hurda demir ve imalat hurdaları, mutfak malzemeleri, sarı pirinç hurdaları, alüminyum hurdalar, bakır hurdası, cinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası.

 
 
Untitled Document
ALUMİNYUM HURDASI
Hurda Alüminyum kilogram bazından en değerli metal hurdalarından birisidir, özellikle hafif metal sanaiyde kullanması ve ülkemizde çok yaygın olması sebebiyle alüminyum hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.
BAKIR HURDASI
Hurda Bakır en değerli metal hurdaları arasında yerini almıştır, geri dönüşümü en fazla yapılan hurdalardan biri olmakla birlikte özellikle hafif metal sanaiyde kullanması ve ülkemizde çok yaygın olması sebebiyle alüminyum hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.
ÇİNKO HURDASI
Çinko Hurdası değeri itibariyle önem arzeden ama bir o kadarda az bulunan bir hurdadır. Bir telefonunuzla çinko ve diğer hurdalarınızı gelip alıyoruz.
 
 
 
Untitled Document
Aykut Antalya Metal Hurda

ANA SAYFA
HAKKIMIZDA 
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ 
HURDA ANTALYA 
FAYDALI BİLGİLER 
İLETİŞİM
 
İletişim Bilgileri

Adres:https://www.google.com.tr/maps/dir//aykut+metal+d%C3%B6%C5%9Femealt%C4%B1/data=!4m6!4m5!1m1!4e2!1m2!1m1!1s0x14c38a3e035fd53d:0x718af35898d5b46b?sa=X&ved=2ahUKEwiA9aTpxcHjAhX4wAIHHf_rBVQQ9RcwAHoECAEQCA

Aykut Antalya Metal Hurda

Teefonlarımız:

Akif Şahin:0536 943 5862                                                                   

Ahmet Şahin:0538 228 8448                                                                                    

Aykut Şahin:0543 765 5788                        

Adres : Döşemealtı sanayi sitesi Barbaros Cad.