>> Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda  
Aykut Antalya Metal Hurda Phone
facebook instagram_Aykut hurda    
 
AYKUT HURDA ANTALYA
 

Aykut Hurda, Antalya’nın tamamında her çeşit hurdanın alım-satımını ve her türlü yıkım faaliyetlerini yapan, hurdaların geri dönüştürülmesi konusunda uzman firmadır. Deneyimli personeli ve kamyon, pikap, kepçe ve vinç başta olmak üzere çok çeşitli araçlarıyla, hurda toplama, hurda alım-satımı ve geri dönüşüm alanlarında başarıyla hizmet vermektedir.

Aykut Hurda olarak, Demir, saç, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, pirinç, alüminyum, krom ve tüm metal hurdaları, kablo ve tel hurdaları. Hurda otomobilleri ve otomobil parçalarını, motor ve her çeşit iş makinesi hurdaları , Trafo, fan, inşaat malzemesi, bina yıkımında çıkan hurdaları, Bilgisayar, lcd televizyon ve her türden elektronik hurdaları en hızlı şekilde topluyor, doğru yöntemlerle ve verimli şekilde geri dönüştürüyoruz.

Otel malzemeleri, mutfak restoran lokanta malzemeleri, inşaat malzemeleri kablo soyma ve geri dönüşüm, iş makineleri ve yedek parçaları, elektrik malzemeleri, kontartar şartelleri, söküm ve yıkım işleri, hurda demir ve imalat hurdaları, mutfak malzemeleri, sarı pirinç hurdaları, alüminyum hurdalar, bakır hurdası, cinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası.

Her tür geri dönüşümlü hurda konusunda faaliyet gösteren firmamız, hurda fıyatlarının değerinde alınmasını gerçekleştirmektedir.Profesyonel ekipman ve elemanlarıyla , kanun ve nizamların öngörmüş olduğu prensiplere uygun olarak çalışmalarını yürüten fırmamız deneyimiyle en hızlı hizmeti sunmaktadır.Talepleriniz doğrultusunda mevcut bulunan hurdalarınızın yerinde tespiti yapıldıktan sonra fiyat değerlemesi yapıp en kısa sürede teklifini sunmaktadır. Amacımız doğru hedef fiyatlarla karşınıza çıkmaktır.Son dönemlerde metal piyasası çok hareket gördüğünden günlük takibin yapılması siz satıcılar için yerinde bir çalışma olacaktır.İç piyasada metal hurda fıyatları Türkiye metal borsası fiyatları baz alınarak tespit edilmektedır. Serbest piyasadaki bu değerler birbirini tutmamaktadır. Amacımız orta dengeyi sağlayıp ideal fıyatları yakalamaktır.

 
 
 
Untitled Document
Aykut Antalya Metal Hurda

ANA SAYFA
HAKKIMIZDA 
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ 
HURDA ANTALYA 
FAYDALI BİLGİLER 
İLETİŞİM
 
İletişim Bilgileri

Adres:https://www.google.com.tr/maps/dir//aykut+metal+d%C3%B6%C5%9Femealt%C4%B1/data=!4m6!4m5!1m1!4e2!1m2!1m1!1s0x14c38a3e035fd53d:0x718af35898d5b46b?sa=X&ved=2ahUKEwiA9aTpxcHjAhX4wAIHHf_rBVQQ9RcwAHoECAEQCA

Aykut Antalya Metal Hurda

Teefonlarımız:

Akif Şahin:0536 943 5862                                                                   

Ahmet Şahin:0538 228 8448                                                                                    

Aykut Şahin:0543 765 5788                        

Adres : Döşemealtı sanayi sitesi Barbaros Cad.