Aykut Antalya Metal Hurda
Aykut Antalya Metal Hurda  
Aykut Antalya Metal Hurda Phone
facebook instagram_Aykut hurda    
 
HİZMETLERİMİZ
Elektronik Kart Geri Dönüşüm
Geri dönüşüm amaçlı elektronik kart çeşitleri Bilgisayar Anakartları ve Tak Çalıştır Kartları, Pin Negatif (Soket) ve Pin Pozitif Kartları (Pin), Modem, Hub, Switch Kartları
 
Metal Hurdası

Hurda tel alüminyum, hurda bakır, alüminyum talaş, soyma bakır hurdası, hurda demir, hurda kablo, hurda akü, hurda alikobalt, bakırlı petek, en yüksek fiyatlara alınır.

 
Alimünyum Hurda

Kimyasal simgesi (Al) yoğunluğu 2,5, atom ağırlığı 26,97 ve atom numarası 13 olan bir elemandır. Alüminyum, gümüş gibi beyaz renkte ve özgül ağırlığı 2,7 olan hafif bir metaldir.

 
Kablo Hurdası

Aykut Hurdacılık sektöründe önde gelen ve kendisini kanıtlamış önemli firmalardandır. Kablo ve Bakır alaşımlı  hurdalarınızı değerinden alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 
Krom / Paslanmaz Hurdası

Aykut Hurdacılık sektöründe önde gelen ve kendisini kanıtlamış önemli firmalardandır. krom - paslanmaz hurdalarınızı değerinden alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 
Otel Hurda Alımı

Otellerde bulunan her türlü hurda metal plastik  ve geri dönüşümlük malzemeleri alımı  ve her türlü sökme işlemleri yapılır. 

 
Nikel Hurda

Nikel gümüş-beyaz bir metaldir. oldukça sert olup, ısıtıldığında kırılmadan uzayabilir.Doğada tek başına bulunmaz. Diğer madenlerle karışık haldedir. Kolay oksitlenmediği için genelde bozuk para üretiminde, kimyasal araç ve gereçlerin üretiminde, ev aletlerinin yapımında ve otomobil uçak sektöründe kullanılır

 
Çelik Hurda

ÇELİK, bir Demir (Fe) Karbon (C) alaşımıdır. C’dan başka farklı oranlarda alaşım Elementleri ve empürite Elementler bulunur. Çeliğe farklı özellikler kazandıran içerdiği Elementlerin kimyasal bileşimi ve çeliğin iç yapısıdır. Çeliğe değişik oranlarda alaşım elementleri katılabileceği gibi, çeşitli işlemler (ıslah, normalizasyon vs.) ile iç yapı da kontrol edilerek kullanım amacına göre değişik özelliklerde çelik elde edilir.

 
Kompozit Hurda

Kompozit malzemelerin yaygın olarak kullandığı alanlar olarak otomotiv ve havacılık sektörlerinde, silah sanayinde ve ülkemizde yoğun olarak kullanılan inşaat ve yapı dekorasyonlarında kullanılmaktadır.Kompozit malzemelerin dayanıklılığı, yalıtımsal olarak mukavemet sahibi olması, kolay şekil almasıyla birlikte bina ve iş yerlerinin dış cephelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
Bakır Hurdası

Bakır hurdası bütün sanayi ve iş yerlerinde bulunan tüm elektrik enerjisi ile çalışan ürünlerin tamamında çıkmaktadır, Bakır hurdası metallerin içinde en değerlilerindendir. Bakır hurdası elektrik motorlarında, elektrik kablolarında ve elektronik ürünlerin tamamında çıkmaktadır Aykut hurda olarak bütün bakır hurda çeşitlerin alımını yapmaktayız…

 
Akü Hurdası
 
Plastik Hurdası

her türlü geri dönüşümü uygun plastik hurdalarınız yüksek  fiyatta alınır.

 
PVC kapı pencere Hurdası

Çıkma pvc kapı , pencer hurdalarınız ve atık pvc hurdaları yüksek fiyattan alınır.

 
Konteyner alım satımı

2. el  kontejnerler  alım satımı ve nakliyesi yapılmaktadır.

 
Raf alım satımı

2.el raflarımız stokta mevcuttur.

 
Hurda belgeli araç alımı
 
 
Untitled Document
Aykut Antalya Metal Hurda

ANA SAYFA
HAKKIMIZDA 
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ 
HURDA ANTALYA 
FAYDALI BİLGİLER 
İLETİŞİM
 
İletişim Bilgileri

Adres:https://www.google.com.tr/maps/dir//aykut+metal+d%C3%B6%C5%9Femealt%C4%B1/data=!4m6!4m5!1m1!4e2!1m2!1m1!1s0x14c38a3e035fd53d:0x718af35898d5b46b?sa=X&ved=2ahUKEwiA9aTpxcHjAhX4wAIHHf_rBVQQ9RcwAHoECAEQCA

Aykut Antalya Metal Hurda

Teefonlarımız:

Akif Şahin:0536 943 5862                                                                   

Ahmet Şahin:0538 228 8448                                                                                    

Aykut Şahin:0543 765 5788                        

Adres : Döşemealtı sanayi sitesi Barbaros Cad.